HR generalista

Budapest, Full time

Szívesen lennél Magyarország egyik meghatározó, integrált, független reklámügynökségének az

ACG-nek csapattagja HR generalistaként?

Itt az alkalom, hogy jelentkezz!

Főbb feladatok a teljesség igénye nélkül:

  • teljes körű toborzás és kiválasztási feladatok ellátása
  • új munkavállalók beléptetése
  • munkaviszony változásával kapcsolatos teendők elvégzése
  • kilépőkkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • szabadságok vezetése/kezelése a helyi szoftver segítségével, havi riporting
  • munkavállalói wellbeing programok szervezése
  • céges események szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
  • egészségügyi szűrések szervezése, koordinálása
  • szakmai vezetők proaktív támogatása humánerőforrás kérdésekben
  • munka Törvénykönyvének és a munkajogi előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • új/meglévő HR folyamatok és szabályzatok létrehozásában, fejlesztésében való aktív közreműködés
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása, havi/éves riportok, statisztikák készítése
  • munkavállalói dokumentumok gyűjtése, aktualizálása, rendszerezése
  • egyéb projekt jellegű feladatok

Amit kérünk Tőled:

  • felsőfokú gazdasági végzettséget, ha van HR szakirányú képesítésed az előny
  • min 3 év HR generalista vagy hasonló jellegű munkakörben szerzett tapasztalatot
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét és ha dolgoztál vállalatirányítási rendszerben az plusz pont
  • social media kommunikációs csatornák magas szintű felhasználói ismeretét
  • pontos, precíz munkavégzést
  • multifunkcionalitást
  • asszertivitást illetve az érzelmi intelligencia magas fokát

Amit ezért cserébe kínálunk:

  • magasfokú önállóságot
  • fejlődési lehetőséget
  • jó fej, fiatal, kreatív, nem hétköznapi kollegákat
  • egyedi, trendi, kutyabarát irodát („Év irodája: 1. helyezett – 2017”)
  • homeoffice lehetőséget

Full Name*
Phone
Resume*