OFFICE MANAGER

Budapest, Full time

Szeretnél Magyarország egyik meghatározó, integrált, független reklámügynökségének az

ACG-nek az új OFFICE MANAGERE lenni?

Itt az alkalom, hogy jelentkezz!

Feladatok:

  • Ügyvezető személyi asszisztenciájának ellátása;
  • BOARD tagoknál lévő feladatokban asszisztenciális segítség;
  • Projektszintű feladatok ellátása:
    • versenynevezések intézése
    • külföldi utakkal/versenyekkel kapcsolatos szervezési feladatok
    • pályázatokkal kapcsolatos adminisztratív/egyeztetési feladatok
  • Céges rendezvényekkel kapcsolatos előkészítésben való részvétel;
  • Backoffice munkatársak munkájának menedzselése: munkafolyamatok megszervezése és ellenőrzése;
    • Irodaszer- illetve iroda ellátmány rendelés jóváhagyása;
    • Futárok, szállítmányozási cégek intézése;
    • Kapcsolattartása a takarítócéggel;
    • Kapcsolattartása az irodát üzemeltető céggel;

Amit kérünk Tőled:

  • tapasztalat projekt menedzsment, szervezői, asszisztencia feladatokban
  • felsőfokú, vezetés-szervezés szakirányú képesítés előny
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • multifunkcionalitás,
  • kedves, kommunikatív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Amit ezért cserébe kínálunk:

  • üzleti menedzseléssel összefüggő mentoringot
  • fejlődési lehetőséget
  • jó fej, fiatal, kreatív, nem hétköznapi kollegákat
  • egyedi, trendi, kutyabarát irodát („Év irodája: 1. helyezett – 2017”)

Full Name*
Phone
Resume*