Recepciós

Budapest, Full time

Szeretnél Magyarország egyik meghatározó, integrált, független reklámügynökségének az

ACG-nek az új recepciósa lenni?

Itt az alkalom, hogy jelentkezz!

Feladatok:

  • Az ügyfelek fogadása, üdvözlése;
  • Telefonközpont kezelése, telefonhívások fogadása egyéb kommunikációs csatornán (e-mail, sms stb.) érkező üzeneteinek fogadása és a kért információ továbbítása az illetékeseknek;
  • Időpont, helyszín, vagy személyekkel való találkozás egyeztetése;
  • Iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása dokumentumkezelő rendszer alkalmazásával;
  • Nyomtatványok, dokumentumok átvétele, átadása;
  • Postázás kezelése;
  • Irodai „ellátmány” rendelése;
  • Futárok, szállítmányozási cégek intézése;
  • Parkolóhelyek kezelése, annak adminisztrálása;
  • Taxikártyák kezelése;
  • Rendezvényekkel kapcsolatos előkészítésben való részvétel;
  • Promóciós csomagok menedzselése;
  • Tárgyalók karbantartása: találkozókra való előkészítése;
  • Kapcsolattartása a takarítószemélyzettel;
  • Leltár kezelése a takarítószerekkel kapcsolatosan;

Amit kérünk Tőled:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony - előny
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kedves, kommunikatív személyiség

Amit ezért cserébe kínálunk:

  • egyedi, trendi, kutyabarát irodát („Év irodája: 1. helyezett – 2017”)
  • jó fej, fiatal, kreatív, nem hétköznapi kollegákat

Full Name*
Phone
Resume*